Warunki prawne

Firma AUTOSERWIS BIK I WSPÓLNICY dołożyła wszelkich starań, aby informacje zamieszczone na poniższych stronach były kompletne i zgodne z prawdą. Każda osoba przeglądająca strony niniejszej domeny powinna być jednak świadoma, że zawarte na nich wiadomości mogą być niekompletne lub nieaktualne.

Zawartość tej strony internetowej podlega ochronie. Prawa autorskie do materiałów zawartych na tej stronie przysługują wyłącznie firmie AUTOSERWIS BIK I WSPÓLNICY. Jakiekolwiek kopiowanie oraz drukowanie mogą się odbywać wyłącznie dla użytku własnego w celu uzyskania informacji na temat firmy AUTOSERWIS BIK I WSPÓLNICY lub produktów i usług oferowanych przez firmę. Zabrania się wykorzystywania, zmieniania, kopiowania lub modyfikowania materiałów zawartych na stronie w jakimkolwiek innym celu niż wymieniony powyżej oraz ich rozpowszechniania, bez uprzedniej zgody firmy AUTOSERWIS BIK I WSPÓLNICY.

Materiał zawarty na poniższych stronach nie stanowi w myśl prawa oferty kupna ani sprzedaży żadnych produktów ani usług znajdujących się w ofercie firmy. Wszelkie ryzyko związane z korzystaniem ze strony ponosi Użytkownik. W żadnym przypadku firma AUTOSERWIS BIK I WSPÓLNICY nie ponosi odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę bezpośrednią lub pośrednią, wynikającą z korzystania ze stron internetowych www.asbik.pl.

W ramach stron internetowych firma AUTOSERWIS BIK I WSPÓLNICY nie zbiera danych osobowych.

Zapraszamy na

bikdieselgaz.pl

Nasza wizytówka na

Nasza wizytówka na gazeo.pl

Szukaj na asBIK.pl

Pozostałe informacje

Strefa zamknięta

Jesteśmy autoryzowanymi partnerami

Autoryzowany punkt wymiany oleju firmy CASTROL
Autoryzowany serwis firmy ROMET

Systemy ratalne

Santander Consumer Bank, Sygma Bank, Credit Agricole, Getin Bank, Żagiel